HAKKIMIZDA

Feta Tekstil 2003 yılında kesik elyaf iplik ithalatı ve ticareti alanında Bursa’da iş hayatına atılmıştır. Kurulduğu günden itibaren sürekli kaliteli ve nitelikli ürünlere odaklanan Feta Tekstil, ithal Polyester Kesik Elyaf ve Polyester-Viskon iplikler alanında İstanbul ve Bursa bölgesinde bilinir bir marka haline gelmiştir. 

Feta Tekstil’in temel etkinlik alanı Çin, Vietnam, Malezya, Endonezya, Hindistan ve Tayland gibi ülkelerdeki elyaf ve iplik üreticilerine belirli kalite ve kriterlerde kesikli elyaf iplikleri ürettirip müşterileri için en hesaplı şekilde temin etmektir. ithal edilen her ürün Uster Tester ve mukavemet ölçer gibi cihazların bulunduğu donanımlı laboratuvarımızda test edilerek, alt sektörlere doğru nitelikteki iplikler sunulmaktadır. Sadece iplik ticareti ile uğraşırken bir çok iplik üretim tesisinde bulunmayan bu laboratuvar Feta Tekstil’in kaliteye verdiği önemi göstermektedir.

polyester kesik elyaf iplik

VİZYONUMUZ

polyester kesik elyaf iplik viskon

Ulusal ve uluslararası alanda iplik kalitesi ve termin hızı ile tercih edilen yenilikçi ve girişimci bir şirket olmak. Feta Tekstil bu vizyonunu gerçekleştirmek için uzman kadrosu ile hem satışını gerçekleştirdiği ithal ipliklerin üretim parametrelerini belirlemekte hem de tüm uluslararası nakliyeyi kendisi organize ederek güvenilir nakliye şirketleri ile çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ

Feta Tekstil müşterilerinin beklentilerini karşılayan bilgi üreten, kaliteli ve hızlı hammadde tedariği ile öne çıkan global bir şirkettir.